Девелопер проекту
«Подол Град Vintage»

Девелопер проекту

Над створенням і втіленням проекту житлового комплексу «Подол Град Vintage» працюють висококваліфіковані спеціалісти компанії Edelburg Development.

Девелоперська компанія Edelburg Development спеціалізується на будівництві та реалізації комплексних житлових проектів бізнес-класу, впроваджуючи на ринок нерухомості новий стандарт якості, що об'єднує вигідну локацію, авторську архітектуру, функціональні планувальні рішення, передову інженерію і власну розвинену інфраструктуру.

Компанія була заснована у 2007 році за участю інжинірингової компанії WBA Immo GmbH із залученням іноземних інвестицій та є представником міжнародної девелоперської групи на українському ринку первинної нерухомості. Команда з більше ніж 100 спеціалістів має багаторічний досвід у сфері девелопменту та управлінні інвестиціями. На сьогоднішній день портфель Edelburg Development має широкий спектр проектів нерухомості загальною площею понад 500 000 кв. м.

У 2017 році компанія почала реалізовувати свій перший проект в місті Києві - будівництво житлового комплексу Edelweiss House, партнером і генпідрядником якого стала українська державна будівельна корпорація «Укрбуд».

Сьогодні компанією Edelburg Development одночасно ведеться робота ще над 3-ма проектами житлових комплексів бізнес та комфорт-класу у престижних районах столиці та передмісті, а також торгівельно-розважального центру:

  • ЖК Edelweiss House, ул. Звіринецька,72
  • ЖК Edeldorf, вул. Староноводницька, 42-44
  • ЖК Wellspring, м. Вишневе, вул. Остапа Вишні, 1
  • ТРЦ Cherry Mall, м.Вишневе

Потужний фінансовий, інжиніринговий та будівельний ресурси для реалізації проектів, а також прагнення компанії до створення комфортного та функціонального простору для життя – все це є запорукою успішного та перспективного майбутнього.

Online камера
Панорама Фотозвіт
 
укр рус