Як придбати квартиру в ЖК «Подол Град Vintage»

Купівля квартири здійснюється шляхом участі у Фонді Фінансування Будівництва (ФФБ) – це розповсюджений, прямо передбачений і урегульований на законодавчому рівні спосіб інвестування у нерухомість, що будується.  Кошти інвестора зараховуються на рахунок фінансової компанії – управителя ФФС, яка поетапно фінансує будівництво в інтересах інвестора на умовах Правил фонду і договорів про участь у ФФБ (ст. 2 Закону «Про фінансово-кредитні механізми»).  


На відміну від інших інвестиційних схем ФФС контролює всіх учасників будівництва. Так, управитель ФФС постає у ролі так званого контролера і зобов’язаний слідкувати за різноманітними процесами, у тому числі за ходом будівництва і за цільовим використанням грошових коштів до введення об’єкту в експлуатацію. У свою чергу, діяльність управителя фонду контролює Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг або Національній банк України, якщо управитель банк (ст. 24 Закону «Про фінансово-кредитні механізми»).


Після введення будинку в експлуатацію і повної оплати вартості житла, Забудовник за свій рахунок оформлює і надає інвестору правоустановчі документи на квартиру: технічний паспорт і витяг з ЄДРП про реєстрацію права власності на нерухоме майно.

 

За умови повної оплати вартості квадратних метрів передбачені спеціальні знижки, розмір яких залежить від секції, типу, площі та поверху квартири.

Якщо з якихось причин Ви не готові придбати житло, зробивши єдиний платіж, ми можемо запропонувати Вам оформити розстрочку до грудня 2022 року при умові першого внеску від 30% вартості. Також ми Вам запропонуємо зручні умови виплати – щомісячні або щоквартальні платежі.

Детальніше про умови Ви можете дізнатись безпосередньо у Відділі продажу.

Online камера
Панорама Фотозвіт
 
укр рус