ПРО КОМПЛЕКС

Новий житловий комплекс «Подол Град Vintage» знаходиться на Вознесенському узвозі, 28 в Подільському районі міста Києва

«ПОДОЛ ГРАД VINTAGE» – житловий комплекс для тих, хто любить вишуканість і розкіш у всьому, любить Поділ і вважає, що без нього Київ неможливий. 

«ПОДОЛ ГРАД VINTAGE» розташований у самому серці Подолу, у захищеній схилами місцевості, на мальовничій Воздвиженці. Ще з давніх часів це місце відоме тим, що тут жили заможні купці і ремісники. 

«ПОДОЛ ГРАД VINTAGE» – це 10-ти поверховий будинок, що складається з 6-ти секцій. Його архітектурне рішення – це справжнє втілення класики й сучасності водночас. За стриманими, класичними формами та благородним декором приховані найсучасніші інженерні технології, що гарантують мешканцям не лише естетичну насолоду, а й найвищий рівень комфорту та безпеки. 

На першому поверсі кожної із секцій комплексу буде простора лобі-зона з рецепцією і цілодобовим консьєрж-сервісом, вишуканою лаунж-зоною з розкішним оздобленням, як у фільмі «Казино Рояль» - натуральні дерево та камінь, кришталь, дорогий текстиль та ексклюзивні меблі.

До речі, однією з переваг комплексу є те, що на поверсі розташовано всього по 4 або 5 квартир із зручним плануванням та оптимальною площею, а чудові краєвиди відкриваються вже з 3-го поверху. На верхніх поверхах - квартири з просторими терасами. А якщо Ви творча особистість і давно мріяли про власну майстерню, у Вас є унікальна можливість придбати таке приміщення.

«ПОДОЛ ГРАД VINTAGE» – це втілення домашнього затишку та комфорту й водночас відродження найкращих архітектурних традицій Подолу.

Кількість будинків
1, який складається з 6-ти секцій
Поверховість
10
Кількість квартир
258
Паркінг
закритий 2-рівневий на 161 машиномісце
Ліфти
2 швидкісні ліфти у кожній секції зі спуском на паркінг
Технологія будівництва
монолітно-каркасна
Фасад
комбінований - вентильований навісний та декоративна шпаклівка
Утеплення
вогнестійка мінеральна вата та шумоізоляція
Стіни
червона керамічна цегла
Висота стелі
3 м
Стан квартир
без оздоблення
Територія
закритого типу з охороною та відеонаглядом
Найближче метро
«Контрактова Площа» – 700 м

План забудови комплексу

Обрати квартиру

Online камера
Панорама Фотозвіт
 
укр рус