Девелопер проекту
«Подол Град Vintage»

Девелопер проекту

Над створенням і втіленням проекту житлового комплексу «Подол Град Vintage» працюють висококваліфіковані спеціалісти компанії Edelburg Development.

Девелоперська компанія Edelburg Development спеціалізується на будівництві та реалізації комплексних житлових проектів бізнес-класу, впроваджуючи на ринок нерухомості новий стандарт якості, що об'єднує вигідну локацію, авторську архітектуру, функціональні планувальні рішення, передову інженерію і власну розвинену інфраструктуру.

Команда з більше ніж 100 спеціалістів має багаторічний досвід у сфері девелопменту та управлінні інвестиціями. На сьогоднішній день портфель Edelburg Development має широкий спектр проектів нерухомості загальною площею понад 500 000 кв. м.

Сьогодні компанією Edelburg Development одночасно ведеться робота ще над 3-ма проектами житлових комплексів бізнес та комфорт-класу у престижних районах столиці та передмісті, а також торгівельно-розважального центру:

  • ЖК Edelweiss House, ул. Звіринецька,72
  • ЖК Edeldorf, вул. Староноводницька, 42-44
  • ЖК Wellspring, м. Вишневе, вул. Остапа Вишні, 1
  • ТРЦ Cherry Mall, м.Вишневе
  • ЖК Q-smart, г. Киев, ул. Оноре де Бальзака, 11

Потужний фінансовий, інжиніринговий та будівельний ресурси для реалізації проектів, а також прагнення компанії до створення комфортного та функціонального простору для життя – все це є запорукою успішного та перспективного майбутнього.

Online камера
Панорама Фотозвіт
 
укр рус